Onze mensen

Piet-Henri Schäfer

Piet-Henri Schäfer

Notaris

schafer@notarisnodig.nl

Ik leg graag de akten in begrijpelijke taal en in een gemoedelijke sfeer uit.

Maarten Segers

Maarten Segers

Notaris

segers@notarisnodig.nl

Enthousiast en betrokken doe ik graag elke zaak samen!

Sandra Kokx - van Glabbeek

Sandra Kokx - van Glabbeek

Toegevoegd-notaris

kokx@notarisnodig.nl

Ik ben gedreven en ondernemend. Werkzaam als toegevoegd-notaris en als estateplanner in een prachtig team!

David Sjerp

David Sjerp

Kandidaat-notaris

sjerp@notarisnodig.nl

Met veel plezier werp ik graag mijn frisse blik op alle zaken.

Denise van Bladel - Jongen

Denise van Bladel - Jongen

Notarisklerk

vanbladel@notarisnodig.nl

Door mijn inhoudelijke kennis, jarenlange ervaring en klantgerichtheid wordt iedere onroerend goed zaak snel en accuraat door mij behandeld.

Jemaine van Gils - Konings

Jemaine van Gils - Konings

Notarieel medewerker - Jurist

konings@notarisnodig.nl

Als meester in de rechten help ik iedereen graag verder voor wat betreft het Personen- & Familierecht.

Marjan Schutjes

Marjan Schutjes

Boekhouder

schutjes@notarisnodig.nl

Met veel plezier en enthousiasme werk ik in de boekhouding.

Dasja Caboni

Dasja Caboni

Notarieel medewerker

caboni@notarisnodig.nl

Als eerste aanspreekpunt vind ik het belangrijk dat cliënten zich welkom voelen en een goede indruk van ons kantoor krijgen

Ingeborg van Aerle

Ingeborg van Aerle

Notarieel medewerker

vanaerle@notarisnodig.nl

Klantvriendelijkheid en service, daar sta ik voor. Het is belangrijk dat mensen voelen dat ze echt welkom zijn op ons kantoor en dat we blij met ze zijn als cliënt!

Ingrid van Bree - Guns

Ingrid van Bree - Guns

Notarieel medewerker

guns@notarisnodig.nl

In de sectie onroerend goed zorg ik voor de juiste opmaak van de notariële akten. Met veel plezier werk ik nauw samen met makelaars, banken en tussenpersonen om zo het verloop van een aan/verkoop zorgeloos te laten verlopen.

Natasja Kolsteren

Natasja Kolsteren

Notarieel medewerker

kolsteren@notarisnodig.nl

Ik zorg dat uw dossier volledig en accuraat wordt ingevoerd, zodat mijn collega’s er direct mee aan de slag kunnen.

Simone Legendal - van der Zanden

Simone Legendal - van der Zanden

Notarieel medewerker

legendal@notarisnodig.nl

Door mijn jarenlange ervaring in personen en familierecht voel ik de wensen van de cliënt goed aan en graag maak ik daarvan een goede akte.

Wilt u weten wat wij voor u kunnen betekenen? We vertellen u er graag meer over. Bel ons vandaag nog.