Onze mensen

Piet-Henri Schäfer

Piet-Henri Schäfer

Notaris

schafer@notarisnodig.nl
Maarten Segers

Maarten Segers

Notaris

segers@notarisnodig.nl
Sandra Kokx-van Glabbeek

Sandra Kokx-van Glabbeek

Toegevoegd-notaris

kokx@notarisnodig.nl
David Sjerp

David Sjerp

Kandidaat-notaris

sjerp@notarisnodig.nl
Denise van Bladel-Jongen

Denise van Bladel-Jongen

Notarisklerk

vanbladel@notarisnodig.nl
Jemaine van Gils-Konings

Jemaine van Gils-Konings

Juriste

konings@notarisnodig.nl
Marjan Schutjes

Marjan Schutjes

Boekhoudster

schutjes@notarisnodig.nl
Dasja Caboni

Dasja Caboni

Notarieel medewerker

caboni@notarisnodig.nl
Ingeborg van Aerle

Ingeborg van Aerle

Notarieel medewerker

vanaerle@notarisnodig.nl
Ingrid van Bree-Guns

Ingrid van Bree-Guns

Notarieel medewerker

guns@notarisnodig.nl
Natasja Kolsteren

Natasja Kolsteren

Notarieel medewerker

kolsteren@notarisnodig.nl
Simone Legendal-van der Zanden

Simone Legendal-van der Zanden

Notarieel medewerker

legendal@notarisnodig.nl
Lisa Rijkers

Lisa Rijkers

Notarisklerk

rijkers@notarisnodig.nl
Carin Crooymans

Carin Crooymans

Notarieel medewerker

crooymans@notarisnodig.nl
Joyce van der Heijden-Verbakel

Joyce van der Heijden-Verbakel

Notarisklerk

vanderheijden@notarisnodig.nl
Ingrid Smyej-Linders

Ingrid Smyej-Linders

Notarieel medewerker

linders@notarisnodig.nl
Ilse Meulen

Ilse Meulen

Notarieel medewerker

meulen@notarisnodig.nl
Frank Timmermans

Frank Timmermans

Notarisklerk

f.timmermans@notarisnodig.nl
Ellen van Seters

Ellen van Seters

Boekhoudster - Notarieel medewerker

seters@notarisnodig.nl
Claudia Segers

Claudia Segers

Kandidaat-notaris

c.segers@notarisnodig.nl
Christina van Esch

Christina van Esch

Notarieel medewerker

vanesch@notarisnodig.nl
Wilt u weten wat wij voor u kunnen betekenen? We vertellen u er graag meer over. Bel ons vandaag nog.